Wilcze życie.

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Autor Wątek: Reves - W. W.  (Przeczytany 842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Reves

  • Wojownik.
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Wiadomości: 15
  • Nie jestem wilkiem.. jestem demonem.
    • Zobacz profil
Reves - W. W.
« dnia: Sierpień 17, 2013, 18:59:10 »

Imię:
~ Jego imię brzmi Reves

Płeć:
~ Z krwi i kości samiec/basior/chłopak.

Wiek:
~ Gdzieś około 543 lat..

Pozycja: 
~

Charakter wilka: 
~ Ciężko określić charakter Reves'a.. Na pewno jest chamski, przede wszystkim wobec samców, do samic jest milszy.. Jest bardzo mądry. Przez całe swoje życie, przeczytał wiele ksiąg, zbadał różnego rodzaju tajemniczych miejsc. Złośliwy i egoistyczny. Jego cechą też jest - kuszenie. Wiele samic wpadło w jego łapska.. Więcej, sami się dowiecie..

Ulubione zajęcia:
~ Wysławianie się w dziwny sposób.
~ Mówienie wierszem
~ Bieganie
~ Chamskie odzywki

Ulubione miejsca:
~ Góry

Moce:
~ Demoniczność - Czyli moc, którą ma każdy demon. Jest nieśmiertelny, potrafi zmieniać się w człowieka, ma skrzydła i jest większy od wilków.
~ Torturowanie umysłem - Potrafi torturować przez umysł.
~ Panowanie nad żywiołami - Czyli np. Ogień, Woda, Powietrze, Ziemia, Elektryczność, Cień.


Historia przed dołączeniem do watahy:
~ Jego opowieść jest długa. Opowiem wam tylko kawałek, a resztę musicie wyciągnąć od niego.
~ Reves narodził się w rodzinie łowców demonów. Był małym chłopcem o czarnej czuprynie i złotych oczach. Nocą  przemieniał się w czarnego wilka, o ptasich skrzydłach i baranich rogach. Wymykał się przez okno, gdy rodzice myśleli, że grzecznie śpi. Jego pierwszym mordem był atak na burmistrza w wieku 7 lat(ludzkich). Podczas zabijania, wysysał dusze niewinnych ludzi, a ciało zjadał, bądź rozszarpywał. Rodzice obawiając się o syna, zamontowali alarm w domu. Reves, miał problem z wydostaniem się. Gdy myślał, że wyłączył alarm, przemienił się w wilka. Rodzice przyłapali go. Złapali w sieć i zamknęli w lochach pod ziemią. W każdej celi, byli ludzie, którzy potrafili się przemieniać, tak jak on. Byli też demonami. Zapoznał się z nimi. Stworzyli silną drużynę. Używając i łącząc swoje moce, uwolnili się. Przy okazji, młody demon, zabił swych rodziców. Ale w jaki sposób ? Torturował ich umysłem. Najpierw powoli.. później coraz mocniej, ich krzyki dodawały mu siły, aż w końcu ich zabił. Wyssał ich dusze, a ciała zostawił na zgnicie. Przed pozostawieniem małego miasteczka, podpalił je i każdego człowieka w tej wsi. Był szczęśliwy. Teraz szukał tylko miejsca, gdzie mógłby spokojnie żyć... Zabił wiele.. a tego już wam nie opowiem, to już zostawiam w rękach Revesa, ponieważ obawiam się, że przyleci i po mnie.


Link do zdjęcia:
~ Jako zwykły wilk :

~ Jako wściekły demon :

~ Jako człowiek :




Rodzina:
~ Zabita

Partner/partnerka:
~ Prędzej śnieg spadnie w sierpniu.

W€:
~ 150

Rzeczy:
~ Torba z księgami i klejnotami.

Towarzysz:
~ Brak

Osiągnięcia:
~ Brak

Um.

Siła: 30
Czujność: 20
Zręczność:10
Szybkość: 30
Moce: 10
Zapisane
Moce:
~ Demoniczność (w tym - zmienianie się w człowieka, nieśmiertelność, skrzydła i wielkość{większy od przeciętnego wilka})
~ Torturowanie umysłem
~ Panowanie nad żywiołami


UM
Siła: 30
Czujność: 20
Zręczność:10
Szybkość: 30
Moce: 10



Jako zwykły wilk :
http://th05.deviantart.net/fs71/200H/f/2011/210/8/c/flame_wolf_by_wolf_shadowrunner-d422wxb.png

Jako demon :
http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2011/361/e/a/ea5203068ef1790c0af2fe464cfe594e-d4kel89.png

Jako człowiek :
http://th07.deviantart.net/fs70/PRE/f/2010/233/0/9/Wolf_Mask_by_TheSearchingEyes.jpg
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
doggis psiakowaswora saigo-no-chi cheops forum-olimpijczykow